"חוכמת חוה" I דולה I הכנה ללידה I קרניו-סאקרל

 
ארגז כלי הדולה
קורס מוכנות ללידה
תרפיית הקרניו-סאקרל
טיפולי אקיוטוניקס
בייבי יוגה רכה
ריכוז הפעילויות שלי
צרו איתי קשר
פוסטר תנוחות לצירים וללידה
אוסף הלינקים שלי
חיסונים כן או לא
יוגה להריון
אבא כותב סיפור לידה
נשים שיולדות עם נשים
 עמוד הבית  הריון ולידה  טיפולים ויוגה לנשים  טיפולים ויוגה לתינוקות פורום
 
 
 
אקיוטוניקסAcutonics
טיפול באמצעות קולנים וקערות טיבטיות
 
 
 
 
( אקיו- דיקור, טוניקס- קול )
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
צליל הוא דרך ריפוי עתיקה. בכל התרבויות השתמשו במוסיקה ככלי טיפולי המקשר בין רמות תודעה שונות ובין הגוף לנפש, ביהדות קיימת מדיטציית הניגון, האבוריג'ינים מאמינים שהעולם נברא מצליל הדיג'ירידו, ואילו תרבויות קדומות אחרות מאמינות שצליל האום מרחיב ומאחד את התודעה בו זמנית ומחבר אותנו לאלוהים.
 
צליל הוא ביטוי של הדהוד, הצליל חודר לאוזן ומהדהד דרך האפרכסת ומשם אל שאר תאי הגוף. כל תא וכל איבר רוטטים בקצב משלהם כאשר אנו מוצאים דגם או מפתח מתאים עשויים כל תאינו לרטוט בקצב אחיד ואף להרטיט את הסביבה עד קצה היקום, לעיתים עשויים האדם והיקום לרטוט בקצב אחיד, זהו ריתמוס הרמוני.
 
השיטה התפתחה מתוך הרפואה הסינית ונשענת על תורת הצלילים ועל המתמטיקה. שיטת ה"אקיוטוניקס" עושה שימוש בנקודות האקופונקטורה החשובות לאורך המרידיאנים (מסלולי האנרגיה מהרפואה הסינית) ועל הצ'קרות (מהרפואה ההודית).
הקולנים מגיעים בזוגות, כל זוג יוצר מרווח מוסיקלי הרמוני, לזוגות הקולנים שמות שמיימיים בדיוק כמו התהודה המדויקת שהם מפיקים, לדוגמא: מרס וונוס, סולאר, גלגל הזודיאק, מחזור מולד הירח המלא והחסר ועוד.
 
במהלך טיפול, הקולנים מונחים על נקודות שונות על פני הגוף, הרטט שלהם יוצר תהודה הרמונית חזקה וגוף המטופל הופך כולו לתיבת תהודה, כשהקולנים מונחים על איבר שאינו באיזון הם מאתגרים אותו לשאוף לעלות לתדר המושלם שהם מייצגים, שלימות שנועדה להזכיר לגוף שהוא חלק ממערך נרחב של מחזוריות, סדר והרמוניה קוסמיים. הויברציות שטות בחופשיות על זרם המים שרוב גופנו מורכב ממנו לאורך המרידיאנים ואל האיברים.
 
שיטת אקיוטוניקס משפיעה על כל המערכות והיא יעילה במיוחד כדי לפתוח חסימות, ולספק הזנה ואיזון פיזי ונפשי. הטיפול מרגיע, מאזן, בלתי פולשני ומדידטיבי, מפחית רמות סטרס מיידית. השיטה מאבחנת ומטפלת כמעט בו זמנית באמצעות התהודה החוזרת. ההשפעות מורגשות מייד החל מהטיפול הראשון, זמן הטיפול הוא רק תחילתו של תהליך ריפוי, הויברציות מתרחבות ומתפשטות בגוף כמו אדוות, וממשיכות לעבוד ולפעול לפעמים גם בימים שאחרי הטיפול.
 
למי זה מומלץ
 
בשל השילוב המוחץ של עדינות ועוצמה, טיפולי אקיוטוניקס מעולים לנשים בכל מהלך הריון.
( עוברים אוהבים את השימוש בתדרי קול ומגיבים לטיפול בהנאה מיידית! ),
נשים במהלך לידה- לזירוז, הקלה על כאב, להרגעת הנפש.
לאמהות, לתינוקות ולילדים.
 
כמו כן, אקיוטוניקס אפקטיבי בטיפול במחלות כרוניות, אוטואימוניות, כאבי גב, שימון מפרקים נוקשים, מיגרנות, אלרגיות, בעיות נשימה, בעיות עיכול, חוסר איזון הורמונאלי, פוריות, למצבים נפשיים כמו דיכאון, מתח, לחץ, עייפות וחוסר אנרגיה, לאיזון כללי.
 


כל הזכויות שמורות © צרו קשר שיווק באינטרנט הריון ולידה תקנון והצהרת פרטיות קידום והקמת אתרים