אלה ווהל - תאומים, תומכת לידה ומטפלת ברפואה משלימה

 
האני מאמין שלי
טיפול ברפואה סינית
טיפול בשיאצו
טיפול ברייקי
טיפול בפרחי באך
סדנת עיסוי תינוקות
סדנת שיאצו לזוגות
כלים בזמן הלידה
 עמוד הבית  אודותי  תמיכה בלידה  המלצות פורום
תמיכה בלידה
כבר מתקופת יוון העתיקה, התמיכה הייתה מוכרת לכל אישה אשר ילדה. גם כיום התמיכה בשעה הכי חשובה לאישה אינה מושג חדש. היום יותר ויותר נשים ובני זוגן מבינים את חשיבות התמיכה שלאישה מקצועית ומנוסה בלידה הפרטית שלהם. פעם ילדנו בצוותא. נשים ידעו שהן עומדות ללדת כשהן מוקפות בנשים אחרות, כאשר לחלקןהיו תפקידים מוגדרים של מיילדת, זקנת הכפר והאשה המומחית ברקיחת צמחי מרפא.

נשים נתמכו בנשים אחרות אשר עיסו את גופן, ביצעו טקסים שונים, או נכחו במקום לשם תמיכה. המעבר מלידות בבית ללידות בבתי החולים ניתק את האישה מהסביבההטבעית והמוכרת לה, וכן מהמלוות שהייתה רגילה להן. הדולה, שתפקידה לתמוך ביולדת ובן זוגה, ממלאת את מקום הנשים שנכחו בזמן הלידה. היום מומלץ לכל אישה באשר היא, המעוניינת לעבור את נחשולי הצירים והחוויות הנפשיות בשלבי הלידה השונים ולאחריהם בבית או בבית-החולים, להתוודות לדולה – אישה בעלת ידע מקצועי וניסיון, שתפקידה לעזור ליולדת עם הכלים שברשותה (מגע, דמיון מודרך, צמחי מרפא, שמנים וכן ידע רפואי).
חשוב לציין כי האישה יודעת ללדת. הידע קיים בכל אחת ואחת מאיתנו. עם זאת, אנו מושפעות מהחברה ולחציה, דבר שמפריע לעיתים לקבלת ההחלטות ולתפקוד בעת הלידה. גם תהליך הלידהעצמו מרחיק אותנו מרצונותינו האמיתיים. לכן, תפקידה של הדולה הוא לתמוך, לתת אהבה, חום ומגע כדי לאפשר ללידה להתקיים באופן טבעי.

למגוון הכלים איתם אני עובדת במהלך הלידה, נא לחצ/י כאן
לאני מאמין שלי בנוגע לתמיכה, נא לחצ/י כאן  אני באה מעולם המגע ולכן הליווי שלי בחדר הלידה מלווה במגע הן
 במובן הפיזי,
והן במובן הרגשי. אני אתכם בחווית הלידה שלכם כדי

לתמוך , לייעץ , להרגיע ואפילו להצחיק...
אני שם בשבילכם.
 

לתיאום השירות וקבלת פרטים נוספים אנא צרו קשר לטל ': 4633811 - 054
אתם מוזמנים לביקור באתר הבית שלי:  www.ellawohl.com
 


כל הזכויות שמורות © צרו קשר שיווק באינטרנט הריון ולידה תקנון והצהרת פרטיות קידום והקמת אתרים